Sloupky na plot – sportoviště

Sloupky na plot jsou důležitou součástí většiny venkovních hřišť a dalších druhů sportovišť. Zejména míčové sporty si vyžadují hřiště vybavená sloupky na plot o optimální výšce a sítěmi s dostatečnou hustotou ok, tak aby nepropustila ani malý tenisový míček. Některé sporty by se zejména při tréninkových podmínkách bez oplocení proměnili namísto zábavy v naprosté zoufalství. Například u tenisu či volejbalu by absence hrazení s dostatečně vysokými sloupky na plot znamenala neustálé podávání míče, což by soustředilo většinu energie sportovce jinam než k podání kvalitního výkonu sportovního.

Sloupky na plot – hřiště pro nejmenší

Již několik let je vydána v naší republice vydána vyhláška o tom, že dětská hřiště musí být oplocena. Toto opatření má děti chránit především z hygienického hlediska. Oplocení kolem dětského hřiště neumožňuje přístup psům a kočkám, které zde zanechávají své exkrementy. S narůstajícím počtem domácích miláčků, a to zejména ve velkých městech je takovéto opatření opravdu na místě. Zejména pískoviště jsou velice citlivým místem. Děti jsou zde v přímém kontaktu s pískem, a pokud by byl poznamenaný například psí močí, mohlo by to mít za následek dermatologické problémy či vážnější infekční onemocnění. Sloupky na plot s bezpečným drátěným oplocením a podhrabovými deskami pro dětská hřiště nemusejí být nijak zvláště vysoká. Jedná se skutečně především o to, aby na hřiště nepronikli čtyřnozí miláčci. Za větším oplocením by si děti mohli připadat spíše jako v kleci, nežli na místě bezstarostných dětských radovánek. Decentní konstrukce s nízkými sloupky na plot skutečně postačí.Sloupky na plot menu

Kontakt:

Sloupky na plot nabízí:

Sloupky na plot

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Naši partneři: