Sloupky na plot – rodinné domy

Ploty kolem rodinných domů či chalup a chat kladou vysoké estetické požadavky, sloupky na plot nevyjímaje. V závislosti na velikosti pozemku, který k obydlí přináleží, je třeba vždy odhadnout pořizovací náklady na stavbu plotu. Přitom lze předpokládat obecně platné pravidlo, že čím větší pozemek a tedy i finanční nároky budete mít, tím větší ústupky je nutno udělat ze strany nároků estetických. Musíme tak učinit kompromis mezi plotem sice esteticky dokonalým, ale neúnosně nákladným a plotem, který je sice levný ale vzhledově nevábný. V některých případech, v závislosti na charakteru pozemku, existuje ještě jedno řešení, kterým lze v tomto ohledu dosáhnout naplnění známého českého pořekadla, totiž „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“.

Tip: Přemýšlíte, jaká si pořídit garážová vrata? Dnes patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v mnoha rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Sloupky na plot – kompromisní oplocení

Při stavbě plotu, který je kompromisem mezi náklady a estetikou se jedná o to, že pokud máte pozemek, který je například z čelní strany lidem „na očích“ a jeho zbylá část není tak reprezentativně vytížená, můžete postavit plot částečně esteticky náročný a částečně pouze takový, který splňuje pouze svůj ochranný účel. Čelní stranu pozemku v takových případech vybavíme plotem designově propracovaným s propracovanými sloupky na plot. Může se jednat například o plot od uměleckého kováře, který si dokáže pohrát i s detaily. Čelní plot by měl mít také podhrabové desky.Velice efektní jsou například sloupky na plot s rostlinnými ornamenty a umělecky propracovanými hlavicemi. Sloupky na plot reprezentativní části vašeho oplocení mohou být také zděné. Oblíbené jsou kvalitní pálení cihly bez omítnutí pouze s precizním spárováním. A na zbývajícím obvodu vašeho pozemku můžete použít klasické kovové sloupky na plot a poplastované pletivo či jiný nenákladný materiál.Sloupky na plot menu

Kontakt:

Sloupky na plot nabízí:

Sloupky na plot

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Naši partneři: