Sloupky na plot – objekty

Stavbami, u kterých je kvalitní a bezpečné oplocení opravdu na místě jsou různé průmyslové objekty, továrny či sklady. Bytelné sloupky na plot i materiál oplocení samotný, je zkrátka potřeba všude tam, kde hrozí nebezpečí odcizení cenného materiálu či pracovních prostředků. V těchto případech si již nevystačíme s oplocením, které nám sahá sotva nad pas. Je potřeba vytvořit takové ohrazení, které nepřekoná ani fyzicky zdatný dvoumetrový muž. Takovéto požadavky si tedy vyžadují sloupky na plot o dostatečném průměru a pevnosti a v neposlední řadě v odpovídající výšce.

Sloupky na plot nejdůležitější částí zabezpečení

V ideálním případě jsou sloupky na plot pro průmyslové objekty a sklady ještě na svém konci zahnuté. Oplocení je pak opatřeno převisem, který případný zloděj bude opravdu je stěží překonávat. Na vrcholu plotu je pak nainstalován ostnatý či žiletkový drát, která vytváří z oplocení skutečně již nepřekonatelnou překážku. Sloupky na plot i oplocení jako takové jsou však pouze jednou části z komplexního souboru požadavků, které je nutno při ochraně podnikového majetku zajistit. Kvalitní a bezpečné oplocení jde v ruku v ruce například s kamerovým systémem, s dobře vycvičenými psi, alarmovým zařízením a zodpovědnou a bdělou personální ostrahou objektu.Sloupky na plot menu

Kontakt:

Sloupky na plot nabízí:

Sloupky na plot

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Naši partneři: