Sloupky na plot a vzpěry

Poplastované sloupky na plot a vzpěry pro klasické ploty

Sloupky na plot a vzpěry poplastované jsou pozinkované vně i uvnitř a následně poplastované. Dosáhne se tak dlouhá životnost sloupků. Ploty tak vydrží 20 – 30 let. Sloupky na plot dodáváme se zelenou čepičkou a natloukací příchytkou. V případě požadavků na ploty jiné barvy můžeme dodat sloupky v odstínu dle přání. Díky jednoduchému způsobu upevnění, zabezpečuje sloupek na plot velmi rychlou a lehkou montáž pletiva s napínacím drátem i bez něho.
Zelená barva sloupků a vzpěr umožňuje harmonické začlenění do okolního prostředí. Kulatý profil sloupků a vzpěr o průměru 38 nebo 48 mm. Před uchycením – zavěšením pletiva, musí být napínací dráty a napínáky nataženy mezi sloupky. Vzdálenost sloupků je max. 3 m a všechny rohové a koncové sloupky musí být opatřeny vzpěrami. Je-li oplocení delší než 25 m, doporučujeme opatřit každý desátý průběžný sloupek dvěmi vzpěrami pro lepší stabilitu plotu.

Sloupky na plot a vzpěry pozinkované

Sloupky na plot a vzpěry jsou z kovové trubky s povrchovou úpravou POZINK z obou stran. Sloupky na plot jsou zakončeny plastovou čepičkou – záslepkou v černé barvě a jednou zatloukací příchytkou napínacího drátu. Vzpěra obsahuje veškerý spojovací materiál. Sloupky na plot a vzpěry pozinkované můžeme použít jako levnější variantu sloupků na pozinkované ploty, ale také na poplastované ploty. Před uchycením – zavěšením pletiva, musí být napínací dráty a napínáky nataženy mezi sloupky na plot. Vzdálenost sloupků je max. 3 m a všechny rohové a koncové sloupky musí být opatřeny vzpěrami. Je-li oplocení delší než 25 m, doporučujeme opatřit každý desátý průběžný sloupek dvěma vzpěrami pro lepší stabilitu plotu.

Sloupky na plot a vzpěry kovové + základní nátěr
POZOR ! Tyto sloupky jsme vyřadili z nabídky, protože za stejnou cenu máme již pozinkované. Tyto sloupky a vzpěry jsou z kovové trubky s povrchovou úpravou pouze základní barva.

Sloupky na plot svařované a dekorační pletivo

Kovové sloupky na plot kulaté jsou opatřeny upevňující manžetou pro uchycení pletiva. Minimální tloušťka poplastování sloupku vypalovaným polyesterem je 60 mikronů. Sloupky na plot jsou žárově pozinkovány vně i uvnitř pro zabezpečení dlouhé životnosti plotu. Vzdálenost mezi sloupky na plot je max. 3 m a všechny rohové a koncové sloupky musí být opatřeny vzpěrami. Je-li oplocení delší než 25 m, doporučujeme opatřit každý desátý průběžný sloupek dvěma vzpěrami pro lepší stabilitu plotu.

Sloupky na plot svařované a dekorační pletivo

Luxursus je oplocení typické pro pěkný pletený zahradní plot, který skvěle zapadá do parkového stylu zahrady. Má otevřenou a tradiční strukturu. Kromě toho se pletivo Luxursus snadno instaluje kolem jakéhokoliv květinového záhonu.



Sloupky na plot menu

Kontakt:

Sloupky na plot nabízí:

Sloupky na plot

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Naši partneři: